• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png

Nabídka kurzů

Kurz enkaustiky pro začátečníky

Kurz trvá celkem tři hodiny a naučíte se díky němu nejen základní enkaustické tahy, díky kterým již pak stačí jen nechat pracovat fantazii; ale také informace potřebné k tomu, abyste mohli v enkaustice pokračovat kdykoliv budete mít chuť, v klidu domova. Veškeré pomůcky jsou součástí kurzovného. 

  

Kurz enkaustiky pro pokročilé

Na tomto kurzu se naučíte pokročilejší techniky enkaustiky, naučíte se malovat intutitivně a odnesete si s sebou přáníčko a svůj vlastní enkaustický obraz. Kurz je vhodný pro absolventy začátečnického kurzu. Trvá 3 hodiny.

  

Terapie psaním

Baví Vás psát? Rádi tvoříte slovem, rádi čtete, rádi si své myšlenky zapisujete? Pak je psaní pravděpodobně jazykem Vaší duše a je tento kurz stvořený právě pro Vás. Psaní může být skvělým způsobem, jak ventilovat stres a napětí každého dne, dodat si sílu a odvahu, přestat snít a začít plánovat, rozvíjet svou kreativitu. Kurz trvá 3-4 hodiny, dle počtu účastníků.

  

Arteterapie

Malování je jednou z nejstarších forem terapie. Skrze malbu promlouvá naše nevědomí, a v díle se tak mohou projevit zasunuté či nepřiznané emoce, vzpomínky či bloky, ale i zapomenutá přání, touhy a překvapivé schopnosti. Na kurzu se budete učit skrze malbu a pomocnou imaginaci vidět a přijímat všechny aspekty svého Já, ventilovat emoce, naučíte se malovat tak, abyste mohli v těžších chvílích ulevit své duši. Nehodnotí se přitom výtvarný projev, neboť důležitý je samotný proces tvorby. Kurz trvá 3-4 hodiny, dle počtu účastníků.