Beran - dobývání hory

Neseš v sobě energii počátku. Tak jako se rostlina dere houževnatě na svět ven, tak i ty jsi mužem/ženou činu. Jsi archetypem válečníka - válečník však může být agresor nebo také ochránce. Energii, kterou do tebe Bůh vložil, využívej rozvážně, jinak může působit destruktivně.

Tvým posláním je přinášet pokrok, ukazovat, že věci jdou dělat i jinak, lépe. Berani mívají bleskové, někdy až geniální myšlenky a jsou schopni stíhat mnoho věcí najednou. Jejich život je jako dobývání hory - potřebují cíl, pohyb a vzrušení.

Máš dar poctivosti a cílevědomosti. Umíš v lidech vzbudit respekt a úctu. Tvým životním úkolem je vyvíjet se od ukvapené akčnosti po jednání z hlubší vnitřní harmonie. Vybíjet svou akčnost zdravým způsobem, ideálně sportem. Pozor na egoistické prosazování bez ohledu na druhé. Pozor na moralizování. Namísto řešení toho, jak by se mělo žít, je třeba naučit se plně vnímat potřeby a jedinečnost druhých.

Beran může jít bez rozmyslu hlavou proti zdi anebo také reflektovat potřeby druhých, umět je nechat jít vlastní cestou a překonávat sám sebe. Pak může naplňovat své vysoké ideály, uvádět věci do chodu tam, kde ostatní selhávají a inspirovat druhé.

Enkaustika, formát A4, celkový rozměr s rámem a paspartou: 30 x 40 cm

1 500,00 Kč