Blíženec - spojení dvou v jedno

Vyprodáno

Blíženec má dar komunikace a všestrannosti. Díky svému nadšení, šarmu a řečnickým schopnostem snadno získává přátele. Má zájem o všechno dění kolem sebe, saje informace jako houba. Blíženec na nižším vývojovém stupni může sklouzávat ke klevetění a předstírané chytrosti. Je potřeba zrát do učenlivosti, otevřenosti a nestrannosti. Nesbírat pouze povrchní informace, jít do hloubky.

Zralý Blíženec je neutuchající zvědavec, vynálezce, inovátor. Hledá novinky a potřebuje si je ihned také vyzkoušet. Nerad slyší, že něco nejde. Co nenachází, vyrobí si nebo nechá vyrobit sám.

Ne nadarmo se říká, že Blíženec jsou dva v jednom. Dokáže být milujícím partnerem a v jiný okamžik zase povýšenecký rejpal. Bývá náladový a nestálý.

Milý Blíženče. Vidíš cesty tam, kde je ostatní nevidí. Pamatuj však, že každý má svou vlastní cestu. Ukazuj, ale nevnucuj.

Plně vnímáš obě části svého já - srdce i ego. Ego však není třeba zničit, ale pozvednout srdcem. Cílem tvé cesty je spojit obě části svého Já v jedno. Pak budeš celistvým.

Enkaustika, formát A4, celkový rozměr s rámem a paspartou: 30 x 40 cm

1 500,00 Kč
Please select variants first