Náramek "TADY A TEĎ"

Novinka

Zavřete oči a představte si: život, kde si každý okamžik můžete skutečně vychutnat. Místo toho, abyste se neustále zabývali minulostí nebo se obávali budoucnosti, jste plně přítomni a uvolněni tady a teď. Jak toho můžete dosáhnout? Odpověď leží ve vaší dlani, přesněji na vašem zápěstí, s náramkem nesoucím nápis "TADY A TEĎ".

Tento jedinečný kožený náramek je nejen módní doplněk, ale také cennou pomůckou na cestě k lepšímu psychickému zdraví. Slouží jako vizuální i hmatová připomínka, která vás jemně vede zpět do přítomného okamžiku. Kdykoli Váš zrak spočine na náramek, uvědomíte si, že se máte vrátit do přítomnosti a plně si jej vychutnat. Zatímco naše myšlenky nás svádí do minulosti, která už neexistuje, nebo budoucnosti, která ještě nenastala, skutečný život nám uniká – skutečný život, který je tady a teď!

Náramek "TADY A TEĎ" vám pomůže zlepšit vaši schopnost soustředění a vnímání, což je základem tzv. mindfulness. Pravidelná praxe tohoto uvědomělého bytí vede k tvorbě nových neuronových spojů v mozku, které mohou pomoci snížit úzkost, zlepšit náladu a podpořit celkové duševní zdraví.

Náramek je tedy nejen módním doplňkem, ale také praktickým nástrojem pro podporu vašeho duševního zdraví. S každým pohledem na nápis "TADY A TEĎ" získáte možnost znovu se napojit na svou vnitřní sílu, klid a radost. Součástí náramku je také výčet několika jednoduchých mindfulness technik, které můžete ihned vyzkoušet.

Náramek má dvě verze zapínání tak, aby pasoval na užší i širší zápěstí. Je vhodný pro ruku o obvodu 13 - 19 cm. Jedná se o unisex výrobek - určen jak pro ženy a dívky, tak i pro muže či chlapce. Nápis je do kůže mnou osobně vygravírován.

190,00 Kč
190,00 Kč / 1 ks