Rak - věř svým citům

Raku, více než kterékoliv jiné znamení umíš rozpoznat a vycítit emoce druhých. Umíš pomoci v těžkých chvílích, nabídnout rámě, když se někdo potřebuje vyplakat. Tvým úkolem je učit druhé neopomíjet citovou stránku své osobnosti a věřit svým citům.

Díky velké potřebě citového bezpečí můžeš mít tendence očekávat od druhých neustále potvrzení a vděčnost. Uč se však hledat svou hodnotu v sobě samém. Chovej se tak, abys mohl najít uspokojení ve vlastních činech.

Bohatost tvých citů je ti darem i prokletím - radost či smutek, vše prožíváš naplno. Můžeš trpět citovou rozkolísaností a pocitem, že nevíš, co chceš nebo že máš dokonce protichůdné potřeby. Pak je dobré jako správný rak udělat pár kroků zpět a počkat, až se zklidní mysl a srdce opět začne mluvit jasnou řečí.

Přestože raci působí nesměle, umí si prorazit svou cestu vpřed. Nemají potřebu upoutávat na sebe pozornost, a přesto ji díky své vysoké emoční inteligenci a mnohdy až dětinské příchylnosti upoutávají. Vyzařují až mateřskou lásku a pouhým svým bytím umí poskytnout pocit bezpečí.

Enkaustika, formát A4, celkový rozměr s rámem a paspartou: 30 x 40 cm

1 500,00 Kč