TEST - Vyber si obraz a já ti řeknu, po čem tvá duše touží

05.09.2021

Obraz jako zrcadlo

To, jaké obrazy nás nejvíce přitahují, není náhoda. Každé dílo v sobě obsahuje určitý typ energie - a pokud zrovna tuto energii naše duše potřebuje, bude k němu přitahována jako magnet. Připravila jsem pro Vás test, na kterém si to můžete sami ověřit. Zadívejte se prosím krátce na každý obraz a vyberte si intuitivně jeden.

Může se stát, že vás bude lákat více obrazů - to je naprosto v pořádku, pak pro vás platí výklad pro vícero děl. Může se také stát, že Vás nepřitáhne žádný - i to je v pořádku, ani jeden v sobě tedy neobsahuje pro Vás potřebnou esenci.


Význam jednotlivých obrazů a jejich vzkaz pro Vás


Obraz č. 1 - Flow

Flow je stav, kdy jsme plně ponořeni do nějaké činnosti, přestáváme vnímat čas, vše jde přirozně samo, cítíme se volní, můžeme zažívat i euforii. Obraz je o umění plynout, nechat věci být, nemít potřebu mít stále všechno pod kontrolou. Věnovat se více činnostem, při kterých plyneme a přijímáme život takový, jaký je. Pokud si Vás přitáhl právě tento obraz, Vaše duše touží po tomto stavu plynutí. Prosím dopřávejte si jej co nejčastěji!

Tento obraz je již prodán, bez možnosti reprodukce.


Obraz č. 2 Vůně naděje

Tento obraz připomíná, že naděje neumírá. Probouzí jemné energie, uklidňuje. Pokud jste si vybrali právě toto dílko, máte si uvědomit, že i když může situace vypadat beznadějně, pokud ji přijmeme a nepřestaneme věřit, že se vše děje z nějakého důvodu, vytvoříme místo pro zázraky. Vzkaz pro Tvou duši zní: "Uvolni se a důvěřuj!"

Prodaný obraz, bez možnosti reprodukce.


Obraz č. 3 - Radost žít

Pokud Vás nejvíce přitahuje tento obraz, Vaše duše touží po větší spontánnosti, hravosti a objevování nepoznaného. Obraz obsahuje esenci, kterou v sobě mají malé děti. Jejich neutuchající nadšení, jejich autenticitu. Obraz Ti doslova říká: "Neber život zase tak vážně, stejně z něj nevyvázneš živý/á. Dělej méně to, co si myslíš, že dělat musíš, a více to, co dělat opravdu chceš. Zkoušej a objevuj! Tvůj život je jen a jen Tvůj. Co s ním uděláš?"

Obraz prodán, na objednávku možnost vytvoření reprodukce.

V případě zájmu mne prosím kontaktujte zde: https://www.energetickeobrazy.cz/kontakt/


Obraz č. 4 - Tvůj svět

Tento obraz Ti říká, že nezáleží ani tak na okolnostech jako na tom, jak na ně reaguješ. Zda si tvoříš domněnky anebo se snažíš neposuzovat a přijímat věci tak, jak jsou. Zda se necháváš ovládat svým strachem anebo strachu ukážeš, kdo je tady pánem. To ty si vytváříš svůj vlastní svět! Co nosíš v sobě se vždy nakonec projeví i navenek. Obraz Tě ponouká k tomu, abys aktivněji využíval svůj potenciál Tvořit svůj vlastní život. Obrať se prosím do sebe, vyčisti chrám své mysli, naplň své srdce a začni tvořit svůj život s láskou!

Obraz je prodán, bez možnosti reprodukce.


Obraz č. 5 - Mág

Tento obraz přitahuje tzv. Mágy. Mág se nebojí temnoty, protože už jí prošel křížem krážem. Přijímá vlastní stíny a díky tomu je schopen přijímat i stíny druhých. Mág se nepotřebuje nikomu zavděčit. Rozhodující je pro něj vnitřní, ne vnější vedení. Tento obraz Tě přímo vyzývá, ať se přestaneš ohlížet na druhé a začneš ctít svou vlastní, osobitou cestu. Může to znamenat přijít o několik přátel - ti skuteční však zůstanou. Může to znamenat jít proti systému, nicméně ctít Pravdu a chránit sám sebe někdy vyžaduje nebýt poslušný. Jsi Mág a ty to víš. Cti své vnitřní vedení a kouzlo tvé vnitřní pevnosti Tě ochrání.

Prodaný obraz na zakázku, bez možnosti reprodukce.

Více o obrazech na míru zde: https://www.energetickeobrazy.cz/obrazy-na-miru/


Obraz č. 6 - Lůno

Pokud jste si vybrali tento obraz, Vaše duše volá po přijetí ženství a zpracování traumat z porodu - porodu svého dítěte nebo vlastního zrození. To, jak přicházíme na svět, totiž nevědomky utváří náš postoj k životu. Děti, které jsou ihned po porodu odtrženy od matky, si mohou hůře vytvářet spokojené partnerské vztahy. Tato traumata lze zpracovat prostřednictvím různých transformačních technik (regrese, kinezilogie, konstelace atd.)

Mantra tohoto obrazu zní: "Jsem žena. Jsem něha i síla. Důvěřuji svému tělu a dopřávám mu to nejlepší. Mé tělo patří pouze mně. Zasloužím si respekt a důvěru."

Pokud si obraz vybere muž, patrně touží po bezpodmínečné lásce, po něžné pozornosti ženy. Obraz volá po vyčištění traumat v partnerství, ale také po harmonizaci vztahu s matkou. Ponouká k nahlédnutí do skutečných příčin partnerských potíží.

Obraz k prodeji: https://www.energetickeobrazy.cz/p/luno/

Líbí se Vám mé obrazy a texty?
Získejte je ve formě karet!

Energetické karty jsou reprodukcemi vybraných obrazů.

Jejich úkolem je nasměrovat Vás na cestu obrácené pozornosti - tedy ne ven, ale dovnitř Vás samých. Připomínají, že jsme vždy hodni lásky.

Že strachu nemusíme uvěřit. Že se vždy vyplatí naslouchat sám sobě.       A že dokážeme více než si myslíme. Energetické karty nás vrací zpátky     do srdce. Zpátky ke své podstatě, kde je zdroj naší vnitřní síly.

32 karet s vlastními afirmacemi v krabičce, která slouží také jako stojánek.

Blíže si je můžete prohlédnout či zakoupit zde:https://www.energetickeobrazy.cz/p/energeticke-karty/