BLOG

Afirmace je čím dál tím oblíbenějším způsobem, jak přenastavit mysl a změnit tak svůj život k lepšímu. Někdy ale můžeme mít pocit, že nefungují - když je nepoužíváme správně. Pojďte se podívat spolu se mnou, jaké nejčastější chyby při afirmování děláme.

"Ty se totiž vůbec nemáš ráda," řekla mi při popíjení lunga ségra. "Nemůžeš se pak divit, že se ti stále dokola opakují tytéž gynekologické potíže. To neznáš psychosomatiku? Kdyby ses ráda měla, tak už s tím ženatým chlapem dávno nejsi!"

To, jaké obrazy nás nejvíce přitahují, není náhoda. Každé dílo v sobě obsahuje určitý typ energie - a pokud zrovna tuto energii naše duše potřebuje, bude k němu přitahována jako magnet. Připravila jsem pro Vás test, na kterém si to můžete sami ověřit. Zadívejte se prosím krátce na každý obraz a vyberte si intuitivně jeden.

Byly okouzlující. Vínově červené šaty s černou krajkou ve výstřihu. Iveta si představila, jak v nich vchází do sálu Státní opery v Praze, kam ji už třikrát pozval její strýc, který v opeře hraje, a ona pokaždé s tím, že nemá co na sebe, odmítla. Jenže pak se podívala na cenu a málem padla do mdlob. Ne, něco...